Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir.

Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç ya da hangi araçla taşınacağı, kaç elemanın gerekli olduğu, ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz prosedürleri firmamız tarafından karşılanacak olup para ödemeden size takdim edilecektir. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak tehlikelere karşı emniyetli hale getirilir.
Evden eve nakliyat hizmeti için bundan

Taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama prosedürlerini yaparlar.
Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterli olacaktır. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte prosedürleri yapılarak taşınacağınız yeni adreste yeniden monte edilmektedir. Müşteri ile evden eve nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha kesintisiz olması için taşıma günü zorlu nakliyat’ın bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin doğrudan bu formen ile

muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Zorlu Nakliyat bunu da düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır.

Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusu ile ilgili müşteri zorlu nakliyat ile değil doğrudan sigorta şirketi ile muhataptır.

Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır Yerleştirme ise prosedür için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmakta olup isteğe bağlı olarak hizmet verilir. Nakliyat Kalitesi mobilya,beyaz eşya,avizeler sökümü ve de montajı tam eksiksiz olarak yapılmaktadır..Tüm evden eve nakliyat işleriniz sigortalı ve Zorlu nakliyat güvencesiyle taşınmaktadır..evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini prensip edinerek

İstanbul kent içi ve de kentler arası nakliyat işlerinde tecrübeli kadromuz ve hızlı zamanın teslimatlarıyla İstanbul da evden eve nakliyat şirketlerinde lider kuruluş olmuştur…

Firmamız 1977 yılından bu yana

Müşteri memnuniyetini prensip edinerek hizmet vermektedir. kaliteden ödün vermeden hizmet ağını müşteri arzuları doğrultusunda genişletmiştir.sizlere daha hijyenik bir ortamda taşınabilmeniz için özel ambalaj malzemesi ve havalı naylon kullanmaktadır

Parça Eşya Nakliye ve Paketleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir