Taşınmanın başından sonuna kadar ile taşınmanızın üstünlükını görürsünüz. Bu, taşınmanızın bütün yönlerini kapsar. Taşınma öncesi, planlama safhası, zamanında taşınmanın gerçekleşmesi ve evinizin düzenlenmesi sırasında yanınızdadır.

Nasıl yapıyoruz?
Bizimle iletişime geçtiğinizde, eksperimizin yerinde inceleme yapması için saat ve tarih belirleriz. Eksperimiz taşınacak eşyaların miktar ve niteliğini (ev ya da ofis eşyası, varsa piyano, kasa, yöntem gereçler, sanat eserleri, antika eşyalar gibi) hem taşınılan hem de taşınılacak olan mekânların özelliklerini (kat durumu gibi), mesafeyi ve verilecek hizmetin detaylarını göz önünde bulundurarak fiyatlandırmayı yapar, taşımanın yapılacağı makul tarihi sizinle beraber belirler.

Eşyalarınızın durumuna göre; gerek görülürse bir gün daha önceden ambalaj ekibi yollanarak, mobilyaların sarılıp hazırlanması sağlanır. Taşıma günü erken saatte kendi aracımız ve ekibimiz, teçhizatla beraber gelerek, eşyalarınızı özenyla hazırlayarak kamyona yükler ve taşımayı gerçekleştirir. Yeni evinizde ya da ofisinizde büyük eşyalarınızı makul gördüğünüz yerlere yerleştiririz. Kırılacak malzemenin ve küçük boyutlu eşyaların dolaplara acele edilmeden yerleşmesi için, bu malzemeler eşya sahibine bırakılır. Beyaz eşyalarınız tesisat eksiği yok ise gerekli biçimde montajlanır.

DEPOLAMA HİZMETİ
Eşyalarınızı güvenle barındırabileceğiniz depo ihtiyacı duyabilirsiniz. Örneğin tadilat döneminde ya da evinizden çıkacak yalnız, hemen sonrasında yeni eve yerleşmeyecekseniz, uzun süreli kent dışında kaldığınız için evinizi kiraya verdiğinizde veya farklı nedenlerden, eşyalarınızı depoya koymak isteyebilirsiniz. Eşyalarınızı sizin için kısa ya da uzun süreli muhafaza ediyoruz. Tarafımızca ambalajlanmış, listesi tutulmuş eşyalarınızı, güvenilir depomuzda haftalık ya da aylık bazda depolarız..

Depolama hizmeti ve ayrıntılar için lütfen arayınız.

Nakliye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir