Taşımacılık olarak İstanbul çıkışlı olarak tüm il ve ilçeye parça eşya taşıma nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

Şehirlerarası nakliyat uzun süren hassas bir çalışma gerektirir. Güvenilir bir firmayla çalışmamanız halinde eşyalarınızın büyükçe bir kısmının kırılıp dökülmesi kaçınılmazdır.

Firmamız için en iyi reklam müşterilerimizin tavsiyeleri ve aldıkları hizmet sonrası gülümseyen yüzleridir.

İstanbul da zorlu nakliyat olarak bütün çalışmalarımızın odağına müşteri memnuniyetini koyarak bu bilinçle hareket ediyoruz.
Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarfederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalıyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılır. Eksperimiz evinize gelir eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta şayetini belirler, eşyalarınızın taşınma biçimini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirler, kaç personel çalışacağını ve araç cinsini belirleme eder ve bütün bunlara yönelik bir rapor hazırlar.

Zorlu Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışır. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar bütün problemlerinızda iletişime geçebileceğiniz kontak kişidir.

Evden Eve Taşımacılık  uzman çalışanları evinize gelerek paketleme prosedürünü gerçekleştirir.

Demonte edilecek eşyalarınızı demonte ederek paketler. Ambalajlama&paketleme prosedüründe karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılır. Evinizde gerekli bütün incelemeleri yaparak eşyalarınıza İdeal paketleme prosedürünü uygulamaktayız. Eşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, titiziyetlerine göre sıralanarak taşınır.

Taşınacağınız evde istediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montaja, şayet tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanır.
Uzman kadromuz siz şayetli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliyat prosedürünü problemsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için canla başla çalışmaktadır.

Konusunda uzman çalışanlarımız firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk an çalışmaya başlar. Evinizi ziyaret eden eksperimiz en iyi fiyata en iyi hizmeti alabilmeniz için taşınma sürecinizi en ince ayrıntılı

göre planlar. Taşınma personellerimiz eşyalarınızın getir-götür prosedürleri esnasında zarar görmemesi için azami çaba sarfeder.

Konusunda uzman montaj çalışanlarımız eşyalarınızı basitçe söktüğü gibi monte ederek tekrar kullanımınıza hazır hale getirir. Yılların verdiği tecrübe ve güven çalışanlarımıza da yansımış; firmamız konusu ile ilgili uzman,hareketli ve güler yüzlü bir ekibe sahip olmuştur. Firmamızdan nakliye hizmeti almanın yanı sıra bir de dost kazanmış olursunuz

Güvenilir Firma Zorlu Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir